درباره ما

واحد آموزش شرکت نفت فلات قاره ایران، برنامه تحول و توسعه آموزش در سطح سازمان را با اتکا به فن‌آوری‌های روزآمد، پیاده‌سازی و موفقیت‌های بسیاری را در این زمینه کسب کرده که اخیراً با اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت آموزشی ایزو 10015 برای نخستین بار در سطح شرکت‌های هم‌تراز خود، توانست یکی از برنامه‌های توسعه‌ای خود را به مرحله اجرا در آورد.


شرکت نفت فلات قاره ایران تولیدکننده نفت و گاز در حوزه دریایی خلیج فارس بوده و به عنوان یک شرکت پیشرو در عرصه آموزشی فعالیت می کند و همواره تلاش دارد که روند آموزش کارکنان خود را متناسب با جایگاه جهانی و منطقه‌ای خود هماهنگ سازد‌. واحد آموزش شرکت نفت فلات قاره ایران در این راستا برنامه تحول و توسعه آموزش در سطح سازمان را با اتکا به فن‌آوری‌های روزآمد پیاده‌سازی و موفقیت‌های بسیاری را در این زمینه کسب کرده که اخیراً با اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت آموزشی ایزو 10015 برای نخستین بار در سطح شرکت‌های هم‌تراز خود، توانست یکی از برنامه‌های توسعه‌ای خود را به مرحله اجرا در آورد.

با توجه به شرایط بسیار خاص شرکت، با مطالعات و تحقیقات انجام شده از روش‌های نوین آموزشی موجود در دنیا استفاده بهینه کرده‌ایم. این روش‌ها شامل آموزش حضوری، غیر حضوری (نیمه حضوری- مکاتبه‌ای) آموزش‌های الکترونیکی (مجازی) و ویدئو کنفرانس است که به جرات می‌توان گفت شرکت نفت فلات قاره ایران به عنوان نخستین شرکت در سطح شرکت ملی نفت ایران موفق به انجام این مهم شده است . در مجموع از مراکز آموزشی شرکت ملی نفت، دانشگاه‌ها، موسسات خصوصی، کارخانه‌های سازنده داخل و خارج از کشور و اساتید برجسته بین‌المللی برای امور آموزش بهره می‌بریم
آخرین تغییر: شنبه، 18 اسفند 1397، 8:14 صبح